Hakkımızda

about-image

KÖFTECİ
Osman ŞİMŞEK

1980 yılında kurulan Aslım Şimşek Köfte Piyaz - Köfteci Osman Şimşek restaurantı, Serik'in Gebiz beldesinde Osman ve Sabri Şimşek kardeşlerin girişimleri ile kurulmuştur. Kuruldukları yıldan bu yana faaliyetlerini ve sınırsız ikramlarını sürdürmektedirler. Abisiyle ortaklıktan ayrılan Osman Şimşek kendi restaurantında kendi işini yürütmeye başlamıştır. 1992 yılından beri faaliyet göstermektedir. Osman Şimşek daima adım adım ileriye gitmektedir.

Kurulduğu ilk günden beri bir marka olma yolunda hiçbir şekilde taviz vermeyen işletmemiz yıllar geçtikçe Antalya'nın tanınan ve tercih edilen işletmelerinden biri haline gelmiştir. Tanınmak ve müşterilerimizin tercih ettikleri bir kurum haline gelmek zaman içinde taklitlerimizin oluşmasına etken olmuş ve bir anda Antalya ve Aksu'da onlarca Şimşek Köfte açılmasına sebep olmuştur.

Fakat şunu bilmek gerekir ki; Şimşek ismi kurucu ve işletmecimiz olan Osman Şimşek'in önderliğinde oluşmuş olup, soyadı Şimşek olmayan kurumlar tarafından taklit amaçlı kullanılmaktadır. İsmimiz, soyadımızdan gelmektedir ve bir aile işletmesidir. Tabelada Şimşek yazıyorsa, kesinlikle işyeri sahibinin soyadı da Şimşek olmalıdır.

KÖFTECİ OSMAN ŞİMŞEK

Osman Şimşek 18 yaşına geldiğinde abisi Sabri Şimşek'le beraber restaurant faaliyetlerine başlamış ve her geçen gün bunu ilerletmeye başlamıştır. Bugünde olduğu gibi mesleki ve ticari tecrübelerini kullanarak Antalya'nın ve hatta Türkiye'nin tanınan başarılı iş adamları arasındadır.

about-image
about-image

1992 yılında Antalya'nın Aksu ilçesinde köftecilik faaliyetine başlamış olan Osman Şimşek, girişimciliği sayesinde Aslım Şimşek Köfte Piyaz ve Köfteci Osman Şimşek markasının sahibi olmuştur. Markasını ve kalitesini sürekli koruma altında tutan Osman Şimşek işlerini her geçen sene büyütmektedir. Bir aile şirketi olan Köfteci Osman Şimşek ve Aslım Şimşek Köfte Piyaz'ı Osman Şimşek ve oğulları İsmail Şimşek ve Hasan Şimşek'le beraber yürütmektedir.

KARİYER

Ekibimize Katılmak İster Misiniz?

ŞİMDİ ARA

HEMEN SİPARİŞ VER

Geleneksel Lezzet

ŞİMDİ ARA

REZERVASYON

Hemen Masa Ayırt

ŞİMDİ ARA